Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms kāda laika ziņojām, ka HP ir izlaiduši kāda mistiska Ultrabook portatīvā datora – Spectre video tīzeri, kurā par pašu datoru būtībā neko neatklāja. Beidzot pasaulē lielākais datoru ražotājs ir atklājis sīkāku informāciju par šo datoru, kā arī publicējis pāris bildes. Pilns datora nosaukums ir Envy 14 Spectre

Dators lepojās ar divām īpatnībām, kas to padara atšķirīgu no citiem, parastiem Ultrabook datoriem – Spectre ir ietērpts stiklā un lepojas ar NFC funkcionalitāti. Lai arī NFC tehnoloģija portatīvajos datoros nav manīta, HP tai paredz gaišu nākotni. Jāpiemin, ka Intel visos Ultrabook portatīvajos datoros turpmāk vēlas redzēt NFC atbalstu.

Interesanti, ka Spectre displejs ir 14 collu liels, taču tas ir iedabūts 13.3 collīga portatīvā datora raksturīga izmēra rāmī, tā kā displeja apmales ir tiešām niecīgas. Paša datora korpuss ir 20 milimetru biezs, kas to nepadara gluži par plānāko Ultrabook datoru pasaulē, taču, jebkurā gadījumā, atstāj patīkamu iespaidu. Arī Spectre svars ir niecīgs – tikai 1.8 kilogrami.

Sākumā pieminējām, ka dators ir ietērpts stiklā, nevis alumīnijā, kas ir tik ļoti raksturīgs Ultrabook datoriem. Tā tas tiešām ir – Spectre vāks, displejs, skārienjutīgais panelis un plaukstu paliktņi ir apdarīti ar izturīgu stiklu, taču, protams, zem stikla slēpjas cits materiāls – domājams, plastmasa.

Par datora ātrdarbību rūpējas Intel trešās paaudzes Ivy Bridge centrālais procesors, domājams, 4 – 8 gigabaitu operatīvā atmiņa, kā arī 128 gigabaitu SSD disks. Sīkāki tehniskie parametri gan nav atklāti.

HP nav aizmirsuši arī par savu sadarbību ar Beats Audio – dators lepojas ar šo audio tehnoloģiju, kas mūzikas skanējumu padarīs baudāmāku. Jāpiemin, ka datoram ir arī retro izskata, fizisks, analogs skaļuma regulētājs sānā.

Envy 14 Spectre gaidāmā cena, kad tas nonāks pārdošanā martā, būs aptuveni 1850 ASV dolāri.

Saistītās tēmas: envyhpportatīvie datorispectre

Izsaki savu viedokli