Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

HORTUS Digital sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameru piedāvā IT semināru ciklu uzņēmumu vadītājiem un īpašniekiem, kuriem vienkāršos un saprotamos vārdos pieaicinātie speciālisti pastāstīs par aktuālākajiem IT jautājumiem un inovatīviem risinājumiem, kas ir tieši saistīti ar katra uzņēmuma darbības efektivitāti.

Tas ir pirmais semināru cikls IT Akadēmijā, kuru organizē HORTUS Digital un kas tika izveidota tieši uzņēmējiem bez speciālām priekšzināšanām IT jomā. Viens no galvenajiem IT Akadēmijas mērķiem ir informēt interesentus par jauniem IT risinājumiem biznesa efektivitātes paaugstināšanai, pieaicinot uz saviem pasākumiem vadošus nozares speciālistus un piedāvājot izpētei aktuālāko informāciju.

Pieaicinātais eksperts: PricewaterhouseCoopers (PwC)

PwC ir pasaules vadošais konsultāciju uzņēmums, kas sava starptautiskā tīkla ietvaros piedāvā revīzijas pakalpojumus, nodokļu, finanšu un uzņēmējdarbības konsultācijas ar mērķi palielināt savu klientu uzņēmumu vērtību un uzlabot to pārvaldes efektivitāti. Apvienojot vairāk nekā 169 000 cilvēku talantus un pieredzi 158 valstīs, PwC palīdz izmantot jaunas biznesa iespējas, nodrošinot savus klientus ar praktiskiem padomiem.

PwC Latvijas uzņēmumā strādā vairāk kā 130 darbinieki, tai skaitā Latvijas zvērinātie revidenti un speciālisti, kuri ieguvuši tādas starptautiski atzītas kvalifikācijas kā ACCA, CFA, CISA un CIA. Tie ir dažādu biznesa jomu eksperti, kuri darbojas, lai palīdzētu uzņēmējiem palielināt savu peļņu, pārvaldīt riskus un uzlabot uzņēmuma darbību. Vairāk informācijas: www.pwc.lv

Semināra tēma: Mākoņdatošanas jeb Cloud computing ietekme uz uzņēmuma biznesa modeli

9.00 – 9.15

Ievadvārdi un iepazīšanās

9.15 – 9.45

IKT (informācijas un komunikācijas tehnoloģijas) pakalpojumu attīstības tendences. PwC uzņēmumu vadītāju aptaujas rezultāti.

9.45 – 10.15

Mīti un realitāte par mākoņdatošanas (cloud computing) riskiem (drošība, pieejamība u.c.). Risku vadība uzņēmumu vadītājiem, izvēloties mākoņdatošanas tehnoloģijas.

10.15 – 10.30

Aromātiskas kafijas pauze kopā ar www.KafijasDraugs.lv

10.30 – 11.00

Nomātu risinājumu piegādes iespējas. Uzņēmuma IT sistēma kā nomāts pakalpojums – izklausās neticami, bet reāli, efektīvi un pieejami.

11.00 – 11.30

Uzņēmuma IT sistēmas vērtēšana un optimizācija no finansiālā un tehniskā aspekta. Pārejas process uz mākoņtehnoloģijām.

11.30 – 12.00

Enterprise Desktop demonstrācija. Diskusija. Jautājumi un atbildes.

Dalības maksa: 35 Ls

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedriem, HORTUS Digital un PwC klientiem, Latvijas Biznesa Konsultantu Asociācijas biedriem un klientiem (portāls biznesam.lv) – bezmaksas (vienam uzņēmuma pārstāvim)

Reģistrēšanās

Savus pieteikumus (ar vārdu, uzvārdu, amatu, uzņēmuma nosaukumu un kontaktinformāciju) varat sūtīt uz e-pastu: aleksandra.arhipova@hortus.lv vai info@chamber.lv

Sūtot savu pieteikumu norādi, ka esi BOOT.Lv lasītājs un dalība šajā seminārā tev būs bezmaksas!

Saistītās tēmas: hortus digitalkonference

Izsaki savu viedokli