Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ja esi viens no tiem cilvēkiem, kam iešana liekas pārlieku sarežģīta un nogurdinoša aktivitāte, tad lieti noderēs Honda jaunākais veikums mobilitātes uzlabošanas joma.

UNI-CUB, kas pēc izskata vairāk atgādina neliela izmēra krēslu, patiesībā ir miniatūrs transportlīdzeklis.

Turklāt Honda ir ieguldījusi šajā izstrādājumā ne mazums pūļu, testējot to jau gandrīz pusotru gadu. Un, kamēr ideja liekas mazliet nepraktiska, kāda muzeja darbinieki, kas bija tieši iekārtas testētāji, novērtē izstrādājuma sniegto mobilitāti iekštelpās.

uni cub

Ar šo Honda ražojumu iespējams ļoti viegli manevrēt visos iespējamajos virzienos, vienkārši pārvietojot savu svaru uz vēlamo pusi. Rezultātā nav nepieciešams sagriezties, lai veiktu kustību sānis, vienlaikus atvieglojot arī manevrējot caur cilvēku masām.

Būdams vien 62 centimetrus augsts, 51 centimetru garš un 31 centimetru plats, šis 25 kilogramus smagais transportlīdzeklis, pateicoties litija jonu baterijām, spēj attīstīt pat 6 km/h. Ja pārāk neaizrausieties ar agresīvu braukšanu un samazināsiet pārvietošanās ātrumu līdz 4 km/h, tad, kā sola ražotājs, 1,5 stundu laikā būs iespējams veikt 6 km tālu distanci.

Jāatzīmē, ka šis jau ir otrās paaudzes UNI-CUB un tas  saņēmis uzlabotu sēdpozīciju un kvalitatīvākus materiālus.

honda-uni-cub

Saistītās tēmas: hondainteresanti

Izsaki savu viedokli