Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms trīs mēnešiem ziņojām par to, ka Honda pēc četru gadu dalības aiziet no F1. Visu šo laiku japāņu ražotājs komandai meklēju pircēju vai investoru un izskatās, ka tāds beidzot ir atrasts. Vadību pārņēmuši līdzšinējais vadītājs Niks Frejs, tehnikas guru Ross Brauns, finanšu direktors Naidžels Kers un vēl divi citi partneri. Tiek ziņots, ka visiem pieciem komandā būšot vienādas īpašuma daļas, bet par komandas vadītāju izraudzīts tieši Ross Brauns.

Tādējādi pavīdējušas baumas, ka izbijušo Honda F1 komandu sauks vai nu Brawn Sport vai arī Brackley F1, atzīmējot bāzes mītni Lielbritānijā. Jaunā veidojuma budžetu veidos televīzijas tiesību naudas un Honda, kas izlēmusi, ka lētāk ir daļēji finansēt komandu nekā izmaksāt neskaitāmas atlaišanas kompensācijas.

Lai saglabātu savu vietu komandā, britu pilots Džensons Batons piekritis samazinātam atalgojumam, savukārt otrais pilots visticamāk būs arī līdzšinējais un pieredzes bagātais Rubens Baričello, ar kuru Brauns kopā strādājis jau Ferrari laikos. Jaunā F1 modeļa, kas tiks aprīkots ar Mercedes agregātiem, prezentācija gaidāma jau šo ceturtdien.

Izsaki savu viedokli