Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Honda HR-V pirmo reizi dienas gaismu ieraudzīja 1998. gadā, bet šī modeļa mūžs nebija ilgs un 2006. gadā tā ražošana tika pārtraukta. Jaunākā informācija gan liecina, ka Honda “atdzīvinās” HR-V nosaukumu, jau nākamajā gadā Eiropas valstīs laižot klajā jauno modeli.

Jaunā HR-V debija tiek gaidīta oktobrī plānotajā Parīzes auto izstādē. Taču jau tagad vietne Autocar ir tikusi pie pirmajiem spēkrata oficiālajiem foto.

honda hr-v4

Sagaidāms, ka spēkrats tiks veidots uz esošās paaudzes Honda Civic bāzes. Tāpat HR-V varēs lepoties ar ietilpīgu bagāžas nodalījumu, kurā aizmugurējie sēdekļi ir nolokāmi pilnībā, veidojot taisnu virsmu.

Dotajā brīdī gan nav skaidrs, kādus dzinējus saņems šis kompaktā izmēra SUV. Starp reālākajiem kandidātiem ir jāmin uzņēmuma izstrādātais 1,6 litru dīzeļdzinējs, taču nav izslēgta arī kompānijas 1,5 litru i-DCD hibrīddzinēja (patērē vien 2,3 litrus degvielas uz katriem 100 km) parādīšanās zem šī modeļa pārsega.

honda hr-v

Kaut arī Honda uzstādītie realizācijas rādītāji pasaules lielākajos tirgos ir labā līmenī, cita situācija ir vērojama Eiropā, kur uzņēmums pamanījās uzstādīt pēdējo gadu antirekordu – 1,2 procenti no Eiropas valstu automašīnu tirgus.

CPOP 2014

Honda pārstāvji norāda, ka kompānija piedāvā labu spēkratus, taču to dizains ne vienmēr ir bijis tik izteiksmīgs, lai iegūtu pircēju simpātijas. Rezultātā kompānija sola nākotnē izstrādāt spēkratus ar aizraujošām dizaina iezīmēm. Viens no pirmajiem spēkratiem, kas, pēc Honda pārstāvju teiktā, saņems izteiksmīgus dizaina vaibstus, būs tieši HR-V.

honda hr-v3

Saistītās tēmas: honda

Izsaki savu viedokli