Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tā kā sportiskā versija Type-R vidējās klases modelim pēdējo reizi tika piedāvāta divas paaudzes iepriekš, tad jaunākajiem modeļiem jāiztiek vien ar sportisko Type S pakotni, kas Accord apvelta ar vairākiem vizuāliem uzlabojumiem. Līdz šim šī modifikācija bija pieejama vien 180 Zs dīzeļa versijai, tagad ar Type S pakotni iespējams aprīkot arī jaudīgāko 2,4-litru benzīnieku, kuru apskatīju jau vasaras sākumā.

Vizuālo uzlabojumu sarakstā iekļauti 18 collu vieglmetāla diski un aerodinamisks virsbūves komplekts ar bufera uzlikām, sliekšņiem un speciālu radiatora režģi, savukārt salons ieguvis sarkanu apgaismojumu, alumīnija pedāļu uzlikas un ātrumpārslēgu, pusādas sēdekļu apdari, augstas kvalitātes audio sistēmu ar desmit skaļruņiem un ksenona lukturus.

Standarta izpildījumā auto tiks aprīkots ar sešu pakāpju manuālo pārnesumkārbu, bet par papildus samaksu piedāvājumā ir piecu pakāpju automāts. Ja dīzeļdzinējs arī turpmāk būs pieejams ar Type S pakotni, tad benzīna cienītājiem jāsamierinās ar to, ka tā būs vien speciāla versija, kura, piemēram, Vācijā ir ierobežota līdz 900 vienībām. Accord 2.4 Type S bāzes cena solās būt 32000 eiro.

Izsaki savu viedokli