Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

RĪGA, Latvija 2.marts, 2009.Hewlett-Packard šodien laiž klajā savu jauno bezvadu viss vienā (All in one) sērijas printeri. HP Photosmart Premium Fax All-in-One radīts aizņemtiem privātajiem lietotājiem, kuri meklē iespējas paveikt vairāk pēc iespējas mazākā laika periodā – sākot no vairāku lapu vienlaicīgas printēšanas, skanēšanas, kopēšanas, sūtīšanas pa faksu līdz pat foto, CD/DVD un Bluetooth printēšanai. HP Photosmart Premium Fax All-in-One saviem klientiem piedāvā daudzpusīgu ierīci, kas spējīga izpildīt plašu funkciju klāstu. Ierīce ne tikai printē augstas kvalitātes dokumentus un košu krāsu grafikas ar kvalitatīvu izšķirtspēju, bet arī padara darbu ērtāku ar abpusējo automātisko dokumentu padeves aprīkojumu, kas ļauj lietotājiem viegli sūtīt pa faksu, kopēt un skanēt vairāku lappušu biezus dokumentus.

HP Photosmart Premium Fax All-in-One ir ne vien ideāls privāto lietotāju printēšanas, skanēšanas, kopēšanas risinājums, tas turklāt aprīkots ar WiFi 802.11g interneta pieslēgumu. Iebūvētais bezvadu interneta pieslēgums ļauj visai ģimenei pieslēgties tikai vienai ierīcei, kas var atrasties jebkur mājās. Ar šo ierīci vairs nav nepieciešamības pēc vairākiem printeriem un skaneriem katram lietotājam atsevišķi. Bērni var pieslēgties ierīcei no jebkura ar bezvadu pieslēgumu aprīkota datora, lai izprintētu kvalitatīvus attēlus saviem mājasdarbiem, kamēr pieaugušie var izprintēt melnbaltus un krāsainus dokumentus, kā arī krāsu weblapas un ģimenes fotogrāfijas profesionālā kvalitātē no sava klēpjdatora.

Fotosalona kvalitātes fotogrāfiju printēšana mājās

The HP Photosmart Premium Fax All-in-One komplektācijā ietilpst arī 6.1cm plats krāsu ekrāns, vieta atmiņu kartēm, kas garantē viegli lietojamas foto printēšanas pieredzi.

Resursu saudzējoša printēšana mājās

Pteicoties abpusējās printēšanas funkcijai, privātajiem lietotājiem būs iespēja ietaupīt līdz pat 50% papīra, divus dokumetus izprintējot uz vienas lapas. Printeris turklāt piedāvā Smart Web Printing, kas sniedz iespēju izprintēt precīzu, lietotājam nepieciešamo saturu no tīmekļa vietnēm.

Cena un pieejamība

Patlaban HP Photosmart Premium Fax All-in-One vidējā cena ir €299. Sākot no 2009. gada marta jaunais printeris pieejams Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģionā.

Izsaki savu viedokli