Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Hewlett-Packard (HP) izlaiž pilnībā aprīkotu, kompaktu piezīmjdatoru „HP 2133 Mini-Note PC“ par ļoti zemu cenu. Jaunais budžeta klases piezīmjdators būs piemērots gan skolēniem un studentiem, gan biroju darbiniekiem un arī citiem datoru lietotājiem, kuriem ir vajadzīgs funkcionāls, ērti lietojams un mobils dators par salīdzinoši zemu cenu. „HP 2133 Mini-Note PC“ ir pievilcīgs dizains, 8,9 collu WXGA ekrāns, un tas sver tikai 1,27 kg. Turklāt dators nodrošinās gan ar bezvadu funkcionalitāti, gan multimediju un drošības funkcijām. Piezīmjdators ir aprīkots ar VIA C7-M procesoru, integrētu tīmekļa kameru VGA WebCam, un tam ir 92% no pilnizmēra QWERTY klaviatūras.„Lai arī sākotnēji datora izmērs var radīt bažas par tā funkcionalitāti, tomēr tas ir pilnībā aprīkots ar visu nepieciešamo,“ saka Čarls Snīmens (Charl Snyman), HP Eiropas, Vidējo Austrumu un Āfrikas Personālo sistēmu grupas biznesa produktu viceprezidents. „„HP 2133 Mini-Note PC” ir pirmais HP budžeta klases produkts personāldatoru piedāvājumā, kas ir īpaši paredzēts izglītības un mobilā biznesa tirgum.“

“HP 2133 Mini-Note PC” novērtēs ikviens, kuram ir vajadzīgs mobils, ērti pārnēsājams un funkcināls dators ikdienas lietošanai, informācijas iegūšanai un interneta sniegto iespēju izmantošanai.

Pašlaik piezīmjdators ir pieejams tikai Lielbritānijā. Vēl nav zināms laiks, kad „HP 2133 Mini-Note PC“ būs nopērkams Baltijas valstīs.

Papildu informācija par „HP 2133 Mini-Note PC“ ir pieejama HP mājas lapā.

Izsaki savu viedokli