Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Apvienojot asmens (blade) un tīklošanas tehnoloģijas, palielinās sistēmas veiktspēja un tīkla elastība. Hewlett-Packard (HP) paplašina savu tīklošanas pakalpojumu klāstu ar jaunu HP ProCurve piedāvājumu, kas integrēts HP BladeSystem infrastruktūras risinājumos. Tas nodrošina lielāku veiktspēju, labāku drošību un vadību gan fiziskā, gan virtuālā vidē. Jaunais piedāvājums ietver HP ProCurve 6120 seriju, kas pielāgota HP BladeSystem infrastruktūrai un paplašina HP ProCuve 8200 un 5400 Ethernet komutatoru piedāvājumu. Piedāvājumā arī ietverta programmaparatūras uzlabotā versija HP Virtual Connect, kas ļauj lietotājiem mainīt caurlaidspēju atbilstoši lietošanas prasībām.

Palielinās tīkla elastība

Lai veicinātu HP BladeSystem izdevīgumu biznesam, HP ProCurve piedāvā divus jaunus standarta asmens komutatorus (blade switches), kas uzlabo servisa kvalitāti, samazina izmaksas un riskus datu centrā.

* Lai samazinātu sarežģītību un nodrošinātu ieguldījumu aizsardzību, 10Gb asmens komutators HP ProCurve 6120G/XG Blade Switch ir veidots tā, lai apmierinātu virtualizētās vides un augstas veiktspējas lietojumprogrammu prasības. Darbojoties ar programmu HP ProCurve Data Center Connection Manager, komutators nodrošina automatizētu tīkla savienojuma vadību un izveidi. HP ProCurve 6120XG Blade Switch, kas konstruēts pēc jaunākajiem tīkla standartiem, ir ar CEE (Converged Enhanced Ethernet) atbalstu un nākotnē piedāvās Ethernet un Fibre Channel tīklus.
* Lai vienkāršotu pāreju no 1Gb uz 10 Gb, jaunais HP ProCurve 6120G/XG Blade Switch integrē dažādas jau esošās iekārtas datu centrā. Tas ļauj klientiem maksimāli palielināt investīciju atdevi jau esošajā vidē.

Domājot par pieeju lokālajam tīklam (LAN), vidējā izmēra LAN un datu centra datortīklam, HP ProCurve paplašinājis savienojamību un dažādojis 8200 un 5400 komutatoru sēriju iespējas. Klienti ar unificētām komunikāciju un videonovērošanas sistēmām var lietot lieljaudas Power over Ethernet (PoE+), lai samazinātu izmaksas, pazeminot enerģijas patēriņu. Šis jaunais piedāvājums paplašina HP ProCurve vienoto tīklu pieeju, izmantojot kopēju sistēmas arhitektūras, drošības un vadīšanas rīkus.

Lai samazinātu tīkla sarežģītību, pieslēguma izmaksas un piedāvātu elastīgu datu centra infrastruktūras izveides tehnoloģiju, HP attīstījis savu inovatīvo Virtual Connect piedāvājumu. HP Virtual Connect kopā ar HP BladeSystems samazina iegādes izmaksas līdz 66%.

Jaunie ieguvumi:

* Salīdzinot ar konkurentu piedāvājumu, HP Virtual Connect 8Gb 20-Port Fibre Channel Module piedāvā divreiz lielāku caurlaidspēju 8Gb portam un zemākas izmaksas. Šis risinājums ir ideāls virtualizācijai un citām augstas veiktspējas darbībām.
* Palielinoties tīkla elastībai, lietotāji var dinamiski mainīt tīkla savienojumus un regulēt caurlaidspēju bez servera atkārtotas restartēšanas. Tas ļauj atbalstīt līdz pat 128 virtuālajiem lokāliem tīkliem (VLANs), kas savukārt ļauj uzlabot „infrastruktūras kā pakalpojuma” risinājumu piedāvājumu, kā arī pilnveidot tīkla diagnostiku un vienkāršot pārvaldību.

“Virtuālā telpa paplašinās, un tas kļūst par lielu izaicinājumu uzņēmumiem, jo rada tiem sarežģījumus un papildu darba organizēšanas izmaksas, kuras tiek atņemtas biznesa inovācijām,” saka Mariuss Hass, HP ProCurve vecākais viceprezidents un ģenerāldirektors. „Izveidojot vienotus risinājumus, kas ir vieglāk vadāmi, palielina veiktspēju un samazina izmaksas, HP ir novērsis uzņēmumiem dažādas problēmas, ļaujot tiem koncentrēties uz sava biznesa izaugsmi.”

Izsaki savu viedokli