Aktuāls

Kompānija Hewlett-Packard (HP) dotajā brīdī strādā pie jaunas ierīces, kas, vadoties pēc GFXBench piedāvātās informācijas, ir “augstā gala” planšetdators ar iespaidīga izmēra displeju.

Jau pieminētās ātrdarbības testu vietnē parādījusies informācija par jaunu planšetdatoru, kas “slēpjas” zem nosaukuma HP red.

Noplūdusī informācija vēsta, ka izstrādājums ir apgādāts ar nedaudz novecojušo, bet ātro Snapdragon 800 procesoru (2,3 GHz, četri kodoli). To papildina 2 GB operatīvā atmiņa.

Izstrādājumam ir divas kameras, kuru izšķirtspēja ir 8 MP (aizmugurē novietotā kamera) un 2 MP (novietota ierīces priekšpusē). Iebūvētās atmiņas apjoms sasniegs 16 GB, taču, iespējams, ka ierīce tiks apgādāta arī ar microSD karšu lasītāju. To visu darbinās Android 4.4.2 KitKat operētājsistēma.

Interesantākā šīs ierīces specifikācijas daļa ir iespaidīgais 16 collu displejs, kas nodrošina visnotaļ pieklājīgu 2048×1536 pikseļu izšķirtspēju.

Ierīces specifikācija liek uzdot jautājumus par izstrādājuma identitāti. Vai tiešām tas ir planšetdators, vai tomēr mobils piezīmju dators? Tāpat iespējams, ka šis ir pieticīga izmēra un jaudas stacionārais dators. Sniegt atbildi uz uzdoto jautājumu apgrūtina fakts, ka izstrādājums apgādāts arī ar akselerometru, barometru, kompasu, pedometru, GPS un citiem sensoriem, kas piemēroti izmantošanai ļoti mobilās ierīcēs.

Citiem vārdiem sakot, Hewlett-Packard dotajā brīdī strādā pie ierīces, kas “dzelžu” ziņā ir piemērota doties līdz lietotājam ikdienas gaitās, taču visai cienījamais izmērs to var nedaudz apgrūtināt.

gfx benchmark HP Red

Saistītās tēmas: hp

Izsaki savu viedokli