Aktuāls

Pirmie soļi Latvijas 100 km kosmosā ir sperti! (VIDEO)

Auto, Moto

Ātruma kontroles maratona laikā fiksēts ievērojami mazāks skaits pārkāpēju nekā pērn

Auto, Moto

Turpmāk “BITE” klienti maksu par “Mobilly” pakalpojumiem varēs pievienot ikmēneša rēķinam

Sakaru pakalpojumi

Paziņoti pasaulē lielākā fotokonkursa – Sony Pasaules fotogrāfijas balvu absolūtie uzvarētāji

Foto, Audio, Video

”Groove Music”’pirmos četrus mēnešus varēs lietot bez maksas

Mobilās aplikācijas

Jaunais VW Crafter pārsteidz ar jaunām funkcijām (VIDEO)

Auto, Moto

Kā viens no perspektīvākajiem moderno tehnoloģiju segmentiem tiek minēts viedpulksteņu tirgus, kurā konkurence saasinās katru mirkli. Tagad braucošajā vilcienā ielecis arī Hewlett-Packard (HP), laižot klajā viedpulksteni, kas tapis sadarbībā ar Michael Bastian.

Jau sākumā jāmin, ka iespēju ziņā šis izstrādājums nav tik advancēts kā konkurenti. Tas atrādīs ienākošo ziņu saturu, plānotāja paziņojumus, akciju tirgu izmaiņas, spēļu rezultātus un ļaus kontrolēt tālrunī atskaņoto mūziku.

orig

Tiesa, ierīce izceļas ar tās nerūsējošā tērauda korpusu, kas pasargās ierīci no ūdens radītajām problēmām, trīs maināmām, dažāda materiāla siksniņām un bateriju, kas nodrošinās ierīces darbību līdz pat vienai nedēļai. Jāatzīmē, ka būs nopērkama arī ierobežotas pieejamības versija, kas apgādāta ar aligatora ādas siksniņu un safīra pārklājumu displejiem.

orig (2)

Pateicoties Bluetooth savienojumam, ierīce ir savietojama ar iPhone 4S un jaunākiem Apple viedtālruņiem, kā arī ar ierīcēm, ko darbina Android 4.3 vai jaunāka operētājsistēma. Ierīce pārdošanā nonāks 7. novembrī un tā cena būs 350 ASV dolāri. Ierobežotās pieejamības viedpulksteņi maksās 650 ASV dolārus un kopā tiks izgatavoti tikai 300 tādi.

orig (1)

Saistītās tēmas: hpviedpulksteņi

Izsaki savu viedokli