Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Hewlett Packard līdz šim mobilo tālruņu tirgū ir bijusi ļoti pasīva, jo pagaidām klientiem ir piedāvāti vien daži šī ražotāja tālruņu modeļi, tomēr tagad HP ir radījuši interesantu viedtālruni ar izvelkamu QWERTY tastatūru, kas, pēc Wall Street Journal teiktā, jau pēc diviem mēnešiem piedzīvos debiju Eiropas tirgū. Jaunā produkta nosaukums būšot Hewlett Packard Oak.

Līdzīgi kā iepriekšējie Hewlett Packard tālruņi, arī Oak darbosies uz Microsoft Windows Mobile (6.1 Proffesional versijas) operētājsistēmas bāzes. Pagaidām gan par šo ierīci ir zināms salīdzinoši maz, taču tiek apgalvots, ka Oak būs aprīkots ar lielu skārienjutīgo ekrānu, izvelkamu QWERTY tastatūru, Wi-Fi bezvadu interneta un Bluetooth 2.0 bezvadu savienojuma atbalstu, kā arī GPS (globālās pozicionēšanas sistēmas) uztvērēju, kas nozīmē to, ka tālrunis pildīs arī navigācijas ierīces funkcijas. Tāpat HP Oak atbalstīs arī ātrgaitas mobilo sakaru tīkla datu savienojumu (HSDPA) ar ātrumu līdz 7,2 Mb/s un četru joslu GSM tīklus.

Wall Street Journal apgalvo, ka Eiropā šī telefona tirdzniecība tiks uzsākta tuvāko 2 mēnešu laikā, bet vēlāk tas būs nopērkams arī citur pasaulē. Tāpat ir zināms, ka Hewlett Packard Oak cena būs 260 sterliņu mārciņas, un tālruni izplatīs mobilo sakaru operators Vodafone.

Izsaki savu viedokli