Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nav noslēpums, ka kompānija Hewlett-Packard (HP) cenšas sekot valdošajām tendencēm tehnoloģiju pasaulē un koncentrēt lielāku uzmanību mobilo ierīču tirgum, samazinot portatīvo un stacionāro datoru ražošanas apjomus. Tagad kompānija ir laidusi klajā jaunu vidējās klases planšetdatoru, kas jau pieejams iegādei.

HP 10 Plus planšetdators var lepoties ar 10,1 collas displeju, kas nodrošina visai cienījamu 1920×1200 pikseļu izšķirtspēju. Par ātrdarbību atbild 1 GHz četru Cortex-A7 kodolu procesors un 2 GB operatīvā atmiņa. Iebūvētās atmiņas apjoms sasniegs 16 GB, taču jāatzīmē, ka ierīce apgādāta arī ar microSD karšu lasītāju.

hp 10 plus

Patīkami, ka planšetdatora priekšpusē atrodama ne tikai videozvaniem un “selfijiem” paredzētā 2 MP kamera, bet arī divi stereo skaļruņi. Ierīces aizmugurē par attēluzņemšanas funkciju atbild 5 MP kamera, kas spējīga uzņemt arī 1080p izšķirtspējas video.

Nobeigumā jāatzīmē, ka enerģijas rezerves nodrošina 7700 mAh akumulators, bet to visu darbina Android 4.4.2 KitKat operētājsistēma. Ierīce nopērkama HP mājaslapā un potālā Amazon. Ierīces cena ir nepilni 280 ASV dolāri.

hp 10 plus 2

Saistītās tēmas: hpplanšetdatori

Izsaki savu viedokli