Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija HP (Hewlett-Packard) pašlaik aktuālajā IFA 2013 izstrādē ir prezentējusi divus jaunus monitorus. Abi var lepoties ar ergonomisku dizainu, plašām regulēšanas iespējām un skārienekrānu, kas pilnībā sader ar Windows 8 operētājsistēmu.

HP Pavilion 23tm skārienjutīgais monitors ir pilnībā savietojams ar Windows 8 operētājsistēmu un atbalsta HDMI, DVI-D un USB savienojumu standartus. Tāpat ierīce ir saņēmusi iebūvētos skaļruņus un austiņu pieslēgvietu. 23 collu displejs nodrošina 1920×1080 pikseļu izšķirtspēju, platu (178 grādu) skata leņķi un 100000000:1 kontrastu.

Līdzīgi kā citiem mūsdienu monitoriem, arī šo izstrādes laikā ir īpaši piedomāts par ergonomiku un plašām regulēšanas iespējām. Nepieciešamības gadījumā HP izstrādājumu var pievienot VESA sienas statīvam. Domājams, ka šī ierīce valstu tirgus sāks iekarot ar 6. oktobri, bet tā aptuvenā cena būs 350 ASV dolāri.

hp pavilion touch

Otrs prezentētais monitors ir HP Envy 23, kas varētu piesaistīt audiofīļus ar integrēto Beats Audio austiņu sistēmu. Izstrādājums ir saņēmis vienu VGA pieslēgvietu un divas HDMI pieslēgvietas. Arī šis monitors ir aprīkots ar 23 collu skārienjutīgu displeju, kas nodrošina 1920×1080 pikseļu izšķirtspēju.

Ierīce pārdošanā nonāks novembrī un tā cena ārvalstu tirgos sāksies no 250 ASV dolāriem.

hp envy display

Saistītās tēmas: hpmonitorsskārienjutīgie displeji

Izsaki savu viedokli