Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pretēji tam, ko varēja sagaidīt sekojot viedtālruņu tehniskajam progresam, mūsdienu viedtālruņu uzņemtie attēli nereti krietni atpaliek no mūsu vēlmēm.

Tālruņu programmu izstrādātāji to labi apzinās un ir radījuši gana daudzus rīkus, ar ko „defektu pārvērst par efektu vai par specefektu”, piedāvājot dažādus filtrus, kas nomaskē faktu, ka uzņemtā bilde ir visai tālu pat no „ziepjutrauka” līmeņa. Parasti tas tiek panākts izmantojot „40 gadus veca fotogrāfija” un tamlīdzīgus filtrus, kas vienkārši sakropļo attēlu tik ļoti, ka sākotnējais defekts vairs nav pamanāms. HDR Camera nedaudz atšķiras no minētā stila izstrādājumiem.

HDR Camera apraksts sola, ka tā izmanto līdzīgu efektu, kā fotošopotie HDR attēli. Protams, automātika un vēl arī telefona, īpaši graujošus efektus sagādāt nespēs, taču padarīt attēlus interesantākus (un gadījumā, ja kamerai ir tendence radīt trokšņus – nereti arī daudz briesmīgākus) tā noteikti var. Saprotams, tās galvenais spēles lauciņs ir attēli, ar spožiem kontrastiem, kurus visbiežāk telefonu kameras uzņemt visai baisā paskatā. Lai arī šī programma noteikti nederēs fiksajai knipsēšanai (kaut dēļ tā, ka ar to uzņemt attēlu prasa vismaz 5 reizes ilgāk, kā ar parasto kameras aplikāciju), taču eksperimentiem, izklaidēm un dažādībai, no tik pierastajiem „Russian toy camera”, „Instant Film” un „The 70s” filtriem noteikti noderēs.

Autors: Pāvels ‘Kams’ Remigoļskis

Saistītās tēmas: androidaplikācijasmobilie tālruņiviedtālruņi

Izsaki savu viedokli