Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Valve piederošā Steam ir viena no populārākajām datorspēļu platformām, ar tās palīdzību iespējams spēles iegādāties, kā arī sazināties ar draugiem, lejupielādēt iegādātos produktus, spēlēt tos un atsevišķās spēlēs, vākt dažādus sasniegumus.

Ļaundariem izdevies uzlauzt Steam datubāzes, lai arī no sākuma tika ziņots, ka cietis vien forums, tomēr hakeri tikuši arī pie tās datubāzes, kurā glabājas Steam lietotāju personiskā informācija, kā piemēram, šifrētas paroles un kredītkaršu dati, spēļu iegādes dati, e-pasta adreses, kā arī dzīvesvietas adreses.

Steam gan norāda, ka viņiem nav pierādījumu tam, ka šīs datubāzes kopija nokļuvusi hakeru rokās, taču piekļuve viņiem ir bijusi, līdz ar to, tiek ieteikts uzmanīgi sekot līdzi savām kredītkartēm, vai netiek veikti kādi nevēlami darījumi.

Lai arī tas nav obligāti, tomēr Steam iesaka nomainīt sava konta paroli, it īpaši, ja tā bijusi vienāda ar foruma paroli. Pagaidām nav ziņu, par krāpnieciski izmantotiem kredītkaršu datiem vai nozagtiem Steam kontiem.

Steam forums, līdz precīzai apstākļu noskaidrošanai, ir slēgts.

 

Saistītās tēmas: hakeriļaundarispēlessteam

Izsaki savu viedokli