Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ceturtdien, 7.aprīlī, norisinājās ikgadējais Tele2 AB grupas pasākums – Hack Day, kura ietvaros arī  Tele2 Shared Service Center darbinieki vienojās komandās, lai kopīgi strādātu pie inovatīvām idejām, kas veicina darba vides uzlabošanu. Pasākumā jau otro reizi kopā ar darbiniekiem idejas attīstīja arī skolēni un studenti.

Šogad Hack Day vienlaicīgi notika piecās valstīs – Igaunijā, Lietuvā, Latvijā, Zviedrijā un Nīderlandē. Rīgā kopumā piedalījās 5 komandas, kurās kopā ar darbiniekiem strādāja arī studenti un skolēni. Komandām pasākuma ietvaros tika dotas astoņas stundas, lai izstrādātu idejas un pasākuma noslēgumā ar tām iepazīstinātu citus Hack Day dalībniekus. Kā pierādījies iepriekšējā Hack Day, studentu entuziasms komandu darbā ienes svaigu skatījumu un ļauj izstrādāt vēl oriģinālākus risinājumus.

TELE2_HackDay2016_Photo_5

“Šī ir diena, kad mūsu darbiniekiem tiek dota iespēja izrauties no darba ikdienas un neierastos apstākļos izmantot savu talantu un prasmes inovatīvu ideju izstrādē. Tāpat tā ir iespēja studentiem iepazīt Latvijas informācijas tehnoloģiju (IT) un telekomunikāciju darba tirgu un uzņēmumu vidi. Tādējādi pasākums ir abpusēji interesants – studenti darbiniekiem sniedz iespēju paskatīties uz lietām no cita skatupunkta, savukārt mūsu darbinieki iepazīstina studentus ar IT jomu, tās specifiku un reālo darba vidi. Ņemot vērā darbinieku iztrūkumu šajā nozarē, Hack Day ir lieliska iespēja ieinteresēt un piesaistīt jaunos profesionāļus,” pasākumu atzinīgi vērtē Tele2 SSC vadītājs Kims Leandersons (Kim Leandersson).

Visas dienas garumā komandās tika izstrādātas tādas idejas, kas risināja uzņēmumā aktuālus jautājumus. Izstrādātie projekti bija vērsti gan uz darbinieku veselības veicināšanu, gan iekšējās komunikācijas uzlabošanu. Visas idejas vērtēja uzņēmuma vadība, kā arī citi darbinieki.

“Dalība Hack Day bija vērtīga pieredze un iespēja iemācīties ko jaunu. Kopā ar Tele2 SSC darbiniekiem attīstījām ideju par īpašu programmētājiem paredzētu krēslu, kas palīdzētu izvairīties no veselības problēmām, kas rodas no ilgstošas sēdēšanas. Tā bija iespēja gan izmēģināt jaunas programmas, gan mācīties no nozares profesionāļiem,” stāsta Rīgas Tehniskās Universitātes (RTU) Datorsistēmu studiju programmas students.

Izsaki savu viedokli