Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Šonedēļ interneta vietne Gudriem.lv sāka piedāvāt jaunu pakalpojumu, kas nav sastopams citur Baltijā – iespēju salīdzināt interneta un televīzijas piedāvājumu izmaksas un veidus, kā arī kompāniju: Baltkom, Balticom, Izzi un Lattelecom – pakalpojumu pakešu piedāvājumus. Lietotāji var ātri izvēlēties atbilstošāko risinājumu un no Gudriem.lv mājas lapas nosūtīt pieteikumu pakalpojuma ierīkošanai. Jaunā pakalpojuma salīdzināšana ir ērta tieši tādēļ, ka vienuviet iespējams izvēlēties no visplašākā interneta un televīzijas piedāvājumu klāsta, turklāt salīdzinot ne tikai atsevišķus produktus, bet arī komplektus (internets + TV, internets +TV+ telefons u.c.)

Informē Gudriem.lv pārstāvis Dmitrijs Zaznovs: „Katrā ģimenē ir kāds no televīzijas un interneta pieslēgumiem, kā arī telefons, taču bieži klienti par katru no šiem pakalpojumiem maksā atsevišķi dažādiem operatoriem. Visas lielākās kompānijas ir izstrādājušas kompleksus risinājumus, ja klients gan internetu, gan televīziju un telefonu izvēlas vienā firmā. Pakalpojumu paketes cita no citas atšķiras ar interneta datu pārraides ātrumu, televīzijas kanālu skaitu u.c. parametriem. Lai izvēlētos sev labāko piedāvājumu, būtu patstāvīgi jāsalīdzina pakalpojumu priekšrocības un trūkumi. Mūsu jaunais serviss ļauj to paveikt 15 sekunžu laikā, turklāt piedāvā klientam uzreiz vairākus risinājumus viegli pārskatāmā tabulā.”

Lai atrastu labāko risinājumu, lietotājam jāizvēlas kāda no piedāvātajām pilsētām un rajoniem, kurā plānots pieslēgt pakalpojumu. Pēc tam sistēma piedāvā reitinga tabulu ar visiem iespējamajiem piedāvājumiem izdevīguma secībā no jau minētajiem telekomunikāciju operatoriem. Piemēram, ģimenei, kas dzīvo Rīgā, Āgenskalnā, jaunais serviss piedāvā izvēlēties sev atbilstošāko no 26 interneta pieslēgšanas un televīzijas paketēm ar cenu starpību no Ls 12 līdz Ls 23 mēnesī.

Šos piedāvājumus ar vienu peles klikšķi var ērti sakārtot pēc dažādiem parametriem: paketes cenas, interneta pieslēguma veida, piedāvātā televīzijas kanālu skaita, pakalpojuma pieslēgšanas maksas un līguma tipa, kas var būt gan beztermiņa, gan terminēts. Kad lietotājs ir izvēlējies sev vēlamo pakalpojumu, pāris sekunžu laikā var nonākt operatora mājas lapā un aizpildīt pakalpojuma pieslēgšanas kontaktformu.

Saistītās tēmas: gudriem.lvInternetspakalpojumitelevīzija

Izsaki savu viedokli