Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija gScreen jau šī gada februārī paziņoja, ka plāno izstrādāt klēpjdatoru, kas būtu aprīkots ar diviem LCD ekrāniem. Tagad atklātībā ir nonākusi pirmā fotogrāfija, kurā ir redzams ar diviem 15,4 collu ekrāniem aprīkotais gScreen Spacebook klēpjdators, kā arī ir publiskota šīs ierīces tehniskā specifikācija.

gScreen Spacebook klēpjdators būs lietojams arī kā parasts portatīvais dators, taču vajadzības gadījumā lietotājs varēs izvilkt arī otru LCD ekrānu. Tāpat ir kļuvis zināms, ka šim klēpjdatoram būs Core 2 Duo divkodolu centrālais procesors (klientam būs iespēja izvēlēties kādu no ražotāja piedāvātajiem Core 2 Duo procesoriem), 4 GB operatīvās atmiņas, NVIDIA GeForce 900M GT sērijas grafikas procesors un cietais disks ar ātrumu 7200 apgr./min. Paredzams, ka šīs ierīces svars būs vismaz 5,5 kilogrami.

Protams, šāds klēpjdators nav lēts prieks, tādēļ tiek ziņots, ka gScreen Spacebook 15,4 collu versijas cena būs nedaudz zem 3000 ASV dolāriem, taču ražotājs piedāvāšot šo produktu iegādāties arī versijā ar diviem 13 collu ekrāniem.

Izmantotie resursi:
Gizmodo.com

Izsaki savu viedokli