Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

JoWood mārketinga ļaudis piedāvā: Gothic 3 ekspansijas pakas treileri.

Tā kā oriģinālo “Gothic 3” varēja paspēlēt tikai cilvēki ar izkoptu toleranci pret nepabeigtām spēlēm un lielu cieņu pret tās autoriem, spēles izstrādātāji Piranha Bytes un izdevējs JoWood aizgāja katrs pa savu ceļu, uz kādu laiku parakstot iemīļotajai RPG sērijai nāves spriedumu. Nedaudz vēlāk vācieši gan ņēmās prātā un, noalgojot jaunus līdzstrādniekus, izziņoja ceturtās spēles daļas izstrādi.

Līdz tai visticamāk būs vēl gadi divi jāpagaida, turpretī uz trešās spēles pamatiem būvētu ekspansijas paku, kuras primārais uzdevums ir aizlāpīt sižeta caurumus starp triloģijas noslēdzošās daļas beigām un jaunās spēles sākumu, mēs varēsim uzspēlēt jau šī gada novembrī.

Atskaitot cēlo uzdevumu ieskaidrot absolūtiem nezinātājiem, kas ir kas Gotikas pasaulē, ekspansija solās labot tās neskaitāmās kļūdas, kas spēlē saglabājās pat pēc pēdējā ielāpa izlaišanas. Līdz ar to pavisam iespējams, ka papildinājums kļūs par iespēju spēli izbaudīt arī cilvēkiem, kurus neapmierina kārbās glīti iepakotas, bet nepavisam ne pabeigtas beta versijas.

Izsaki savu viedokli