Aktuāls

”Apple” sejas identificēšanas tehnoloģijas drošības aspekti

Tālruņi, mobilās ierīces

”Nokia” jaunais telefons varētu saņemt līdzīgu ekrānu kā ”Galaxy S8”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar skaistām uzvarām aizvadīts Latvijas rallijkrosa kausa 6. posms Biržos

Auto, Moto

”OxygenOS 4.5” atnesīs dažas ”OnePlus 5” funkcijas ”OnePlus 3/3T” viedtālruņos

Tālruņi, mobilās ierīces

”Tinda Finger” – 2017. gada dīvainākais izgudrojums?

IT sasniegumi, bizness

Kompānijas GoPro izstrādājumus iecienījuši dažādi tradicionālo un ekstrēmo sporta veidu piekritēji. Jaunākā informācija vēsta, ka uzņēmums strādā pie uzlabotas GoPro HERO 4 kameras.

HERO 4 kameras būs pieejamas divās versijās. Viena no tā būs melnā krāsā un nodrošinās 4K izšķirtspējas video uzņemšanu ar 30 kadriem sekundē, bet otra būs sudraba krāsā un leposies ar skārienjutīgu displeju tās aizmugurē.

GoPro HERO 4 Black būšot pati advancētākā kompānijas kamera, kas spēs uzņemt jau pieminētos 30 kadrus sekundē 4K izšķirtspējā, 50 kadrus sekundē 2,7K izšķirtspējā un 80 kadrus sekunde, ja video tiks uzņemts ar 1440p izšķirtspēju.

Tāpat šī kameras versija būs spējīga uzņemt 12 MP izšķirtspējas attēlus. Līdztekus uzlabotai attēlu kvalitātei, manuāli iestatāmiem krāsu un ISO uzstādījumiem, šī kamera spēs veiksmīgi darboties arī ūdenī, ja dziļums nepārsniegs 40 metrus.

hero4 gopro black

HERO4 Silver versija būs nedaudz pieticīgāka un varēs uzņemt 4K video ar 15 kadriem sekundē, 2,7K video ar 30 kadriem sekundē, 1440p izšķirtspēju ar 48 kadriem sekundē, bet 1080p izšķirtspējā uzņemto video kadru skaits sekundē varēs sasniegt pat 100. Silver versija gan izcelsies ar iebūvētu skārienjutīgu displeju, kamēr Black versijai nāksies iztikt ar fiziskām pogām.

Sagaidāms, ka abas kameras oficiālu prezentāciju piedzīvos 8. oktobrī, kad arī būs zināma ierīču pieejamība dažādos reģionos un tās aptuvenās cenas.

gopro hero4 silver

Saistītās tēmas: goprokamera

Izsaki savu viedokli