Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Kompānijas GoPro izstrādājumi ir ļoti populāri ekstrēmo sportu cienītāju vidū, taisnību sakot, šie izstrādājumi pagājušajā gadā kompānijas budžetā ienesuši 624 miljonus ASV dolāru. Tagad gan kompānija plāno izveidot jaunu produktu – bezpilota lidaparātu.

Kā vēsta The Wall Street Journal, GoPro strādā pie vairākrotoru bezpilota lidaparāta, ko būs iespējams apgādāt ar augstas izšķirtspējas video kamerām. Tas pavērtu jaunas iespējas sporta entuziastiem un video veidotājiem.

Šādi lidaparāti gan nav nekāds jaunums, taču nozares eksperti norāda, ka šādas ierīces ražošana nāktu kompānijai tikai par labu, jo tiktu dažādots piedāvāto produktu klāsts un kompānija uz konkurentu fona (Sony, Polaroid) izceltos ar interesantu produktu.

The Wall Street Journal min, ka jau nākamgad GoPro varētu uzsākt bezpilota lidaparātu pārdošanu, bet to cena būtu robežās no 500 līdz 100 ASV dolāriem. Tiesa, GoPro pārstāvji oficiālus komentārus par izskanējušo informāciju nesniedz.

Interesanti, ka GoPro šogad pamanījies pārdot 2,4 miljonus kameru, kas ir par 15 procentiem vairāk nekā pirms gada. Tikpat perspektīvs izskatās arī bezpilota lidaparātu bizness. Analītiķi prognozē, ka tā vērtība jau nākamgad sasniegs 2,2 miljardus ASV dolāru, bet 2025. gadā šī biznesa vērtība būs mērāma 10 miljardu ASV dolāru apmērā.

pocketdrone

Saistītās tēmas: goprolidaparāts

Izsaki savu viedokli