Aktuāls

Pirmie soļi Latvijas 100 km kosmosā ir sperti! (VIDEO)

Auto, Moto

Ātruma kontroles maratona laikā fiksēts ievērojami mazāks skaits pārkāpēju nekā pērn

Auto, Moto

Turpmāk “BITE” klienti maksu par “Mobilly” pakalpojumiem varēs pievienot ikmēneša rēķinam

Sakaru pakalpojumi

Paziņoti pasaulē lielākā fotokonkursa – Sony Pasaules fotogrāfijas balvu absolūtie uzvarētāji

Foto, Audio, Video

”Groove Music”’pirmos četrus mēnešus varēs lietot bez maksas

Mobilās aplikācijas

Jaunais VW Crafter pārsteidz ar jaunām funkcijām (VIDEO)

Auto, Moto

Google Maps ir populārs serviss – katru mēnesi to izmanto vairāk, nekā miljards cilvēku. Lai nodrošinātu aizvien labāku karšu kvalitāti, notiek nepārtraukts darbs pie to uzlabošanas.

Google paziņojuši, ka tikko publicētas ievērojami uzlabotas Andoras,  Bulgārijas, Igaunijas, Gibraltāra, Ungārijas, Latvijas, Lietuvas, Slovākijas, Slovēnijas un Spānijas kartes.

Šis jauninājums ir daļa no projekta “Ground Truth”, kas uzsākts vēl 2008. gadā. Šī projekta mērķis ir dot iespēju karšu lietotājiem palīdzēt uzlabot to precizitāti, jo “reālā situācija uz zemes” ir mainīga. Kā piemērs – šī sistēma ļāvusi pievienot 70 kilometrus garu ceļu Bulgārijā, kas izveidots pavisam nesen un vēl nav iezīmēts vairumā publiski pieejamo karšu.

Pārskatot Latvijas karti pārliecinājos, ka tajā tagad tiešām ir iezīmētas apdzīvotas vietas (ar visiem ceļiem) kas vēl pavisam nesen tika attēlotas kā liela, zaļa pļava.

Lai arī uzlabojums ir pamatīgs un Google Maps kartes būs daudz noderīgākas mazākos Latvijas nostūros, tās vēl aizvien ir gana tālu no perfekta produkta statusa. Tomēr, nevar noliegt, ka tagad ir parādījies iemesls cerībai, ka Google turpinās darbu un Latvijas kartes kļūs aizvien precīzākas!

 

Saistītās tēmas: google

Izsaki savu viedokli