Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Google ir paziņojusi kompānijas trešā ceturkšņa finanšu rezultātus, un tie, salīdzinot ar gadu iepriekš, ir piedzīvojuši būtisku izaugsmi.

Tehnoloģiju giganta ieņēmumi trešajā ceturksnī sasnieguši 14,9 miljardus ASV dolāru, kas ir par 12 procentiem vairāk nekā pirms gada. Kopumā finanšu atskaite ir labāka nekā gaidīja analītiķi un tirgus eksperti.

Tiesa gan, ir atsevišķas Google daļas, kas neizceļas ar iepriecinošiem finanšu rezultātiem. Viens no šādiem traipiem ir Motorola Mobility, ko Google iegādājās 2011. gadā. Papētot pēdējo trīs mēnešu rādītājus, atklājas, ka gada laikā Motorola nopelnījusi par 600 miljoniem mazāk. Acīmredzot, Moto X debija nav bijusi tik spoža kā domāts.

Savukārt vienas akcijas radītā peļņa trešajā ceturksnī ir sasniegusi 8,75 ASV dolārus. Pirms gada viena kompānijas akcija tās īpašniekam spēja ienest 6,53 dolārus.

Kompānijas pārstāvis Larry Page apgalvoja, ka ir īpaši lepns ar Chromecast pārdošanas apjomiem, tāpat viņš izcēla attīstības iespējas augošajos tirgus segmentos, netieši norādot, ka būs pieprasījums arī pēc Google Glass un viedpulksteņiem.

Pēc šīm pozitīvajām ziņām, kompānijas vienas akcijas vērtība pakāpās par 10 procentiem, sasniedzot 980 dolāru atzīmi.

google-money-1310732545

Saistītās tēmas: finansesgoogle

Izsaki savu viedokli