Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Droši vien daudzu Nexus ierīču lietotājus varētu interesēt kā tad īsti notiek jauninājumu izlaišana šīm ierīcēm. Google jauninājumu algoritmu nesen atklājis kāds no kompānijas darbiniekiem.

Pirmajās 24 līdz 48 stundās jauninājums tiek izlaists vienam procentam ierīču. Šajā laikā tiek rūpīgi monitorētas lietotāju sūdzības par jaunās operētājsistēmas versijas darbību, kā arī no pašiem viedtālruņiem un planšetdatoriem saņemtie ziņojumi par kļūdām. Ja tiek novērotas problēmas, tad tās tiek nekavējoties risinātas, attiecīgi uz šo laiku jauninājums tiek iesaldēts un netiek piedāvāts citām ierīcēm.

Ja pēc minētajām 24-48 stundām nav konstatēti defekti izlaistajā operētājsistēmas versijā vai arī tie ir izlaboti, tad tā tiek izlaista 25 procentiem ierīču un atkal tiek monitorētas saņemtās atsauksmes. Pakāpeniski nedēļas līdz divu laikā, pēc līdzīga algoritma jauninājums tiek izlaists 50 un visbeidzot 100 procentiem ierīču.

Tiek ziņots, ka ierīces, kuras pirmās saņems jauninājumu tiek izvēlētas pēc nejaušības principa, katrā jauninājuma izlaišanas reizē, attiecīgi jebkuram Nexus ierīces īpašniekam ir iespēja kļūt par vienu no pirmajiem, kas lieto jaunāko Android operētājsistēmas versiju.

nexus-5-crop

Saistītās tēmas: androidgoogleoperētājsistēmas

Izsaki savu viedokli