Aktuāls

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

”Fidget Spinner” nav miris – izgatavots tālrunis ar iestrādātu gultni

Tālruņi, mobilās ierīces

Vairums jauniešu labprātāk iegādātos ”iPhone”, nevis ”Android” viedtālruņus

Tālruņi, mobilās ierīces

Google ar Android Wear operētājsistēmu iepazīstināja šā gada jūnija nogalē. Ap to brīdi debiju piedzīvoja arī divi pirmie šīs operētājsistēmas viedpulksteņi – LG G Watch un Samsung Gear Live. Jau drīzumā šīm divām ierīcēm pievienosies vēl citas, tādēļ ir īstais laiks, lai Google laistu klajā pāris reklāmas video.

Kompānija ar Android Wear sistēmas sniegtajām priekšrocībām un lietošanas ērtumu iepazīstina četros jaunos video. Tajos tiek uzsvērts, ka viss, ko nepieciešams zināt, atrodas viena skatiena attālumā.

Android Wear operētājsistēma ir īpaši pielāgota, lai nodrošinātu pēc iespējas ērtāku izmantošanu. Tādēļ viedpulksteņu nelielajos ekrānos attēlo vien svarīgāko informāciju, piemēram, paziņojumus, neatbildētos zvanus un ienākošās ziņas. Lietotājs gan var veikt vairākas darbības, piemēram, ar balss palīdzību atbildēt uz īsziņām, veikt zvanus, atskaņot mūziku un uzdot jautājumus Google. Tāpat šajās ierīces ir iespējams “palaist” atsevišķas aplikācijas, padarot to par noderīgu fitnesa “rīku”.

Android Wear projektu atbalsta tādas kompānijas kā Samsung, LG, HTC, Asus, Motorola, Qualcomm, Intel un MediaTek.

Saistītās tēmas: Android Wearreklāmavideo

Izsaki savu viedokli