Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Google vakar paziņoja par projektu Tango. Tam vajadzētu pavērt jaunas iespējas aplikāciju pasaulē un būtiski palielināt viedtālruņa izmantošanas potenciālu.

Projekta Tango pamatā ir viedtālrunis, kas apgādāts ar 5 collu displeju un Android operētājsistēmu. Taču ierīces potenciāls parādās brīdī, kad tiek uzskatīti sensori, ar kuriem tālrunis ir apgādāts.

Ja iebūvētu kompasu, žiroskopu un akselerometru varam uzskatīt par ierastu parādību viedtālruņos, tad jāmin, ka šis viedtālrunis apgādāts ar Kinect tipa sensoriem, kas spēj izveidot telpas un apkārtnes 3D attēlu. Tādējādi ierīce spēs viegli noteikt telpas, kurā lietotājs atrodas, apveidus.

tango-phones

Īstenojot šo projektu, Google cer noskaidrot kā apkārtnes skenēšana varētu uzlabot viedtālruņa izmantošanu. Jau tagad tiek prognozēts, ka īpaši noderīga šī funkcija būs dažādu aplikāciju, precīzāk – spēlīšu gadījumā. Taču tikpat labi telpas izmēru noteikšana varētu noderēt gadījumos, ja vēlaties iegādāties jaunas mēbeles viesistabai.

cameras_tango

Lai veiksmīgāk attīstītu projektu Tango, Google ir laidusi klaja izstrādātāju programmu, ļaujot aptuveni 200 cilvēkiem tikt pie minētās ierīces gadījumā, ja viņi nāks klajā ar interesantu un skaidru ideju, ko vēlas sasniegt ar šo ierīci un kādu aplikāciju izstrādāt.

tango project

Saistītās tēmas: googleinteresantiviedtālruņi

Izsaki savu viedokli