Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vakar vēstījām, ka Google plāno īpašu konferenci, kurā pulcēt Project Ara iespējamos attīstītājus, visas ierīce detaļas turot stingrā slepenībā. Tiesa, kādā intervijā medijam Times, Google ATAP (Advanced Technology and Projects) pārstāvis pavēstījis atsevišķas ierīces detaļas.

Plānots, ka ierīce pārdošanā varētu nonākt jau 2015. gada sākumā, savukārt tās cena sāksies no 50 ASV dolāriem. Lētākā konfigurācija nodrošinās arī visvienkāršāko komplektāciju, apgādājot tālruni vien ar Wi-Fi savienojumu un pamatkorpusu. Papildus moduļi būs nopērkami atsevišķi.

project ara google

Tāpat Project Ara tālrunis būs pieejams trīs dažādos izmēros, ļaujot izvēlēties starp kabatas izmēra ierīci, vidēja izmēra ierīci vai planšettelefonu. Kā jau to noteica koncepta pamatprincipi, Google izveidos ierīces pamata korpusu, savukārt lietotājs varēs pielāgot tā detaļas un specifikāciju, vadoties pēc vēlmēm un iespējām.

Dotajā brīdī izstrādātais prototips ar ievietotiem moduļiem ir aptuveni 9,7 mm plāns, taču, ja lietotājs izvēlētos ievietot lielāka izmēra bateriju, ierīces biezums palielinātos līdz 10 mm.

Google ATAP pārstāvis arī pavēstīja, ka ierīces korpusam tiek plānoti dažādi dizaini. Šādi tiks nodrošināta plašākas izvēles iespējas lietotājam. Lai nodrošinātu šādus personalizētus korpusus, ATAP darbinieki veido prototipus, izmantojot 3D printerus.

motorola ara

Saistītās tēmas: googleviedtālruņi

Izsaki savu viedokli