Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Baumas un neoficiāla informācija, kas atklāj gaidāmā Nexus 6 viedtālruņa specifikāciju, parādās arvien biežāk. Tas var nozīmēt tikai to, ka ierīces gaidāmā debija ir tepat aiz stūra.

Jaunāko informāciju piedāvā Geekbench ātrdarbības testu vietne, vēlreiz apstiprinot un papildinot informāciju par Nexus 6 viedtālruņa tehnisko specifikāciju.

nexus 6 tech specs

Sagaidāms, ka Nexus 6 leposies ar lielu – 5,9 collu – displeju, kas nodrošinās QHD izšķirtspēju un 496 ppi pikseļu blīvumu. Ierīci darbinās četru Krait 450 kodolu 2,65 GHz Snapdragon 805 procesors procesors, ko papildinās 3 GB operatīvā atmiņa un Adreno 420 grafiskais procesors.

nexus 6 moto shamu

Attēlus uzņems 13 MP kamera, kas ne tikai apgādāta ar optisko attēlu stabilizācijas opciju, bet arī ar apaļveida dual-LED tipa zibspuldzi (līdzīga ir atrodama Moto X viedtālrunī). To visu ar enerģiju apgādās 3200 mAh akumulators.

Operētājsistēmas funkcijas veiks Android L, kas, vadoties pēc pieejamās informācijas, būs Android 5.0 versija.

Ja pieejamā informācija apstiprināsies, tad jaunākais Nexus viedtālrunis pāršķirs jaunu lapu Google loloto viedtālruņu vēsturē. Tiesa, “augstākās raudzes” tehniskā specifikācija nozīmē, ka izstrādājums vairs nenodrošinās tik patīkamu cenas un veiktspējas attiecību kā tas bija Nexus 4 un Nexus 5 gadījumā.
nexus 6 render

Saistītās tēmas: google nexusmotorola

Izsaki savu viedokli