Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Google paplašinājusi to valstu sarakstu, kurās darbojas Google Maps satiksmes intensitātes informācija. Šo valstu sarakstā ir arī Latvija.

Google paplašināja satiksmes intensitātes informācijas servisa pieejamību, padarot to redzamu arī Baltkrievijā, Igaunijā, Latvijā, Meksikā, Peru, Rumānijā un Dievidāfrikā.

Informācija par satiksmi ļauj novērtēt vidējo auto pārvietošanos ātrumu plānotajā maršrutā un palīdz precīzāk novērtēt plānoto mērķa sasniegšanai nepieciešamo laiku.

Pašlaik informācija par satiksmi pieejama tikai nelielai daļai lielāko ceļu, taču Google sola, ka nākotnē šī informācija būs pieejama par lielāku daļu ceļu.

Satiksmes informācija lielā mērā tiek iegūta no Google Maps aplikācijas lietotājiem, tāpēc Google aicina vairāk izmantot Google Maps karšu aplikāciju atrodoties ceļā – šādā veidā tiks uzlabota Google Maps karšu precizitāte.

Aplikācijas nosūtītie dati palīdzēs arī tiem, kas izmantos pārlūkā pieejamo Google Maps versiju – tā piedāvā iespēju skatīties vidējo satiksmes noslogojumu jebkurā nedēļas dienā un stundā. Šī informācija tiek parādīta apkopojot vidējo statistiku pagātnē un pašsaprotami, ir ļoti atkarīga no Google Maps mobilo aplikāciju lietotāju iesūtītajiem datiem.

Saistītās tēmas: google

Izsaki savu viedokli