Aktuāls

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

”Fidget Spinner” nav miris – izgatavots tālrunis ar iestrādātu gultni

Tālruņi, mobilās ierīces

Vairums jauniešu labprātāk iegādātos ”iPhone”, nevis ”Android” viedtālruņus

Tālruņi, mobilās ierīces

Gada sākumā vēstījām par kādu ierīci, kas slēpjas aiz nosaukuma “Project Tango” un ir apgādāta ar vairākiem sensoriem, kas nodrošinās ierīcei spēju noteikt telpiskumu. Tagad izstrādātājiem paredzētā ierīces versija ir “uzpeldējusi” GooglePlay veikalā, atklājot tās cenu un specifikāciju.

Project Tango planšetdators ir paredzēts profesionāliem aplikāciju izstrādātājiem, kas ieinteresēti pilnveidot un izmantot ierīču spēju uztvert telpiskumu.

Project Tango planšetdators apgādāts ar visai nopietnu tehnisko specifikāciju. Ierīci darbina NVIDIA Tegra K1 procesors un 4 GB operatīvā atmiņa. Iebūvētās atmiņas apjoms sasniedz iespaidīgus 128 GB, savukārt ierīces 7 collu displejs nodrošina visai cienījamu 1920×1200 pikseļu izšķirtspēju.

Ierīces aizmugurē atrodama 4 MP kamera, kas spēj uztvert gan redzamo, gan infrasarkano gaismu. Priekšpusē atrodama līdzīga kamera, taču tās izšķirtspēja ir 1 MP un to papildina LED zibspuldze. Protams, jāmin, ka izstrādājums saņēmis arī sensorus, kas ļauj ierīcei iegūt informāciju par objektu telpiskajiem apmēriem.

Project Tango planšetdatora cena GooglePlay veikalā būs 1024 ASV dolāri.

project tango

Saistītās tēmas: googleplanšetdatori

Izsaki savu viedokli