Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Neraugoties uz faktu, ka Nexus 5 apvienojumā ar jauno KitKat operētājsistēmu saņēmis daudzas labas atsauksmes, tomēr nav trūcis arī sūdzību. Kā viena no problēmām ir kāds kameras process, kas licis baterijai iztukšoties krietni ātrāk nekā vajadzētu.

Google par minēto problēmu ir informēti un jau drīzumā Nexus 5 lietotāji varēs instalēt atjauninājumu, kas minēto to atrisinās. Izrādās, ka problēma var skart viedtālruņus, kas apgādāti ar Qualcomm procesoru un Android 4.4.2 operētājsistēmu.

Process, kas izraisa baterijas strauju iztukšošanos ir mm-qcamera-deamon. To ierosina Skype līdzīgas aplikācijas, taču problēmas saknes slēpjas faktā, ka arī pēc aplikācijas aizvēršanas procesors turpina darboties ar pilnu jaudu.

Interesanti, ka jau iepriekš lietotāji sūdzējušies par dažādām Nexus 5 viedtālruņu problēmām. To vidū bija gan kameras vājais veikums, gan skaļruņu neizteiksmīgā skaņa. Rezultātā Google ne tikai laida klajā atjauninājumus, kas novērsa programmatūras nepilnības, bet pat uzlaboja ražošanas procesu, lai viedtālruņu korpusu kvalitāte būtu augstāka.

ifixit nexus 5

Saistītās tēmas: googlegoogle nexus

Izsaki savu viedokli