Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nav šaubu, ka Android ir pasaulē populārākā mobilā operētājsistēma, taču ar to vien Google plāni neaprobežojas. Jau pavisam drīz plānots sasniegt divus miljardus aktīvu ierīču, tiesa gan, lielu daļu no tā sastādīs lētā gala ierīces.

Google priekšsēdētājs Eric Schmidt, Ņujorkā notiekošajā AllThingsD konferencē paziņoja, ka aktīvo Android ierīču skaits nākamajos 9 mēnešos sasniegs vienu miljardu, savukārt tuvāko divu gadu laikā to skaits pieaugs  jau līdz 2 miljardiem. Izteikumi ir balstīti uz faktu, ka katru dienu tiek aktivizēti 1,5 miljoni Android ierīču, bet dotajā brīdī minētā operētājsistēma darbina aptuveni 750 miljonus telefonu.

Tāpat viņš izteica viedokli, ka cenu pazemināšanās, kā rezultātā atsevišķi telefoni būs nopērkami par 75 ASV dolāriem, tikai palielinās Android ierīču skaitu. Saprotams, ka lielākā daļa no šiem tālruņiem tiks saražoti tieši Āzijā.

Google priekšsēdētājs arī uzteica arī lielisko sadarbību ar Samsung, kas realizē vairākus miljonus ar Android operētājsistēmu aprīkotus tālruņus.

android_logo

 

Saistītās tēmas: android

Izsaki savu viedokli