Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Google ir paziņojusi, ka 15. septembrī tiek plānots liels kompānijas pasākums, uz kuru izsūtīti ielūgumi pasaules lielākajiem tehnoloģiju portāliem. Kaut arī tehnoloģiju pasaulē parādījušās pirmās spekulācijas par to, kādus jaunumus pasākums nesīs, kompānija gaidāmos jaunumus tur ciešā noslēpumā.

Kaut arī, vadoties pēc oficiālas un neoficiālas informācijas Google dotajā brīdī strādā pie vairākām lietām, piemēram, jaunākajiem Nexus sērijas pārstāvjiem, Android L operētājsistēmas, Motorola Ara viedtālruņa un citiem produktiem, domājams, ka neviens  no tiem septembra vidū dienas gaismu neieraudzīs.

Domājams, ka kompānija nāks klajā ar detalizētākiem plāniem par Android One programmu. Šāds variants liekas visai loģisks, jo Google 15. septembra pasākums tiek plānots Indijā, kur bāzes arī pirmie Android One programmā iesaistītie ražotāji – Karbonn, Micromax un Spice.

Domājams, ka baumām un spekulācijām nebūs daudz vietas, jo Google paziņojusi, ka, tuvojoties 15. septembrim, atklās vairāk detaļu par pasākuma galvenajiem mērķiem un uzdevumiem.

google september conf.

Saistītās tēmas: google

Izsaki savu viedokli