Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tehnoloģiju gigants Google ir iegādājies jaunu kompāniju – Izraēlā bāzēto SlickLogin. Īpaši Google ieinteresējis uzņēmuma izstrādātā drošības tehnoloģija, kas balstīta uz audio signālu pārsūtīšanu. 

Google ir nākusi klajā ar paziņojumu, ka SlickLogin komanda pievienosies Google plašajai darbinieku saimei. Paziņojumā tiek apgalvots, ka abas kompānijas vieno kopīgs mērķis un darbības stils. Tikmēr darījuma summa paliek miglā tīta, savukārt vietne Geektime apgalvo, ka SlickLogin vērtība ir mērāma vairākos miljonos dolāru.

SlickLogin ir jauna, Izraēlā bāzēta kompānija, kas vēl nav paspējusi izlaist jebkādu komerciālu produktu. Tā darbības sfēra ir drošības tehnoloģiju izstāde. Piemēram, dotajā brīdī kompānija strādā pie tehnoloģijas, kas ļauj pārbaudīt lietotāja identitāti ar audio signālu palīdzību. Tas notiek šādi – dators sūta cilvēka ausij nedzirdamu, bet eksistējošu skaņas signālu un tad lietotājs ar tālruni to uztver, apstiprinot identitāti.

Kā jau nojaušams, tehnoloģija būtu labs paroļu aizstājējs. Interesanti, ka SlickLogin sastāva ir tikai trīs darbinieki, kas pievienosies Google darbinieku saimei. Jāatzīmē, ka Izraēla šādu kompāniju izveidošanā ir īpaši veiksmīga, piemēram, Google jau iepriekš iegādājusies citas Izraēlā bāzēta kompānijas – iRows 2006. gadā, LabPixies 2010. gadā un Waze pagājušajā gadā.

Google

Saistītās tēmas: google

Izsaki savu viedokli