Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

Kāds no Google Glass briļļu testētājiem (vai testētājām) izlēma nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju, pārdodot brilles eBay.

Kā jau nojaušams, šādas preces parādīšanās izsauca visai ievērojamu interesi un īsā laikā, par Google Glass piesolītā cena sasniedza visai… pamanāmus apjomus.

ebayglass

Diemžēl, pārdevēja plānus (nu jau visai pamatīgi) nopelnī izjauca kādi nezināmi spēki. Lai arī šī informācija nav apstiprināta, var pieņemt, ka šie spēki bija Google juristi, atgādinot noteikumus, kuriem pakļaujas visi agrīnie Google Glass izmēģinātāji:

you may not resell, loan, transfer, or give your Device to any other person. If you resell, loan, transfer, or give your device to any other person without Google’s authorization, Google reserves the right to deactivate the Device, and neither you nor the unauthorized person using the Device will be entitled to any refund, product support, or product warranty.

Vienkārši sakot – brilles nedrīkst pārdot un ja tās tiks pārdotas, Google tās “nogalinās”, padarot par vizuālu, bet vairs ne funkcionālu aksesuāru.

Google Glass piedāvājums no eBay pazuda, tāpēc mēs neuzzināsim, cik vājprātīgu cenu kāds būtu bijis gatavs par tām samaksāt.

Saistītās tēmas: Google Glass

Izsaki savu viedokli