Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ja Apple vai pat itāļu modes dizaineris Prada var radīt paši savu mobilo tālruni, kādēļ lai to nevarētu interneta meklēšanas gigants Google? Google to var un, pats galvenais, ir arī iemesls, kādēļ to darīt. Tieši mobilais tālrunis nākotnē kļūs par vispopulārāko interneta pārlūkošanas rīku, aiz sevis atstājot arī personālo datoru. Google nevar tā vienkārši stāvēt maliņā, kamēr Apple, Microsoft un Yahoo aktīvi sadarbojas ar mobilo sakaru operatoriem, izstrādā mobilo aparatūru un programmatūru.

Baumas par “GooglePhone” aizsākās, kad kāds no neskaitāmajiem interneta blogeriem Google mājaslapā uzraka daudzsološus un intriģējošus darba sludinājumus. Šajos darba sludinājumos no pretendentiem tika prasītas elektrisko shēmu modelēšanas prasmes, teicamas programmēšanas iemaņas un amatieru radio licence.

Ja Google tiešām ienāks mobilo tālruņu tirgū, viņi noteikti sadarbosies ar kādu no lielajiem mobilo sakaru operatoriem, tāpat kā Apple savu iPhone radīja ciešā sadarbībā ar Cingular. Analītiķi kā uz vienu no iespējamajiem Google sadarbības partneriem norāda franču mobilo sakaru operatoru Orange. Lai arī naudas lielākajiem interneta meklēšanas un reklāmas servisu uzturētājiem Google netrūkst, uzdevums veiksmīgi ielauzties tik ļoti blīvajā mobilo tālrunu tirgū nav no vieglajiem. Lai gūtu panākumus, Google ir jāizgatavo kaut kas nebijis, kaut kas tāds, kas ir pamanāms uz citu mobilo tālruņu fona.

Google oficiālie pārstāvji šīs baumas nekomentē, jo “Google uz baumām un spekulācijām neatbildot.”


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli