Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Google savā blogā ievietoja paziņojumu, ka aptuveni pēc viena mēneša tiks veiktas ievērojamas konfidencialitātes politikas(Privacy policy) izmaiņas Google produktos.

Pagaidām, saskaitot kopā visu Google produktu konfidencialitātes politikas noteikumu dokumentus, tiek iegūtas vairāk nekā 70 lapas. Domājot par savu produktu lietotājiem, Google ir nolēmuši noteikumus saīsināt un apvienot. Jau pēc aptuveni 1 mēneša uz gandrīz visiem Google produktiem attieksies tikai vieni konfidencialitātes politikas noteikumi, kas, protams, būs arī daudz īsāki un vieglāk saprotami. Izmaiņas tiks ieviestas tieši 1. martā, taču Google nolēma cilvēkus brīdināt jau laicīgi.

Jāpiemin, ka konfidencialitātes politika netiks vienkārši saīsināta. Ieviesti tiks arī jauni noteikumi, kas, īsumā sakot, ļauj Google par tevi ievākt vairāk informācijas, lai padarītu tavu dzīvi nedaudz vieglāku. Piemēram, ja jūs skatīsieties YouTube video, iespējams, ka vēlāk redzēsiet reklāmas, kas ir cieši saistītas ar jūsu apskatītā video tēmu – produktu, pakalpojumu vai jebko citu.

Būtībā uz šo jauno konfidencialitātes politiku varam skatīties divējādi – no vienas puses, Google tiešām par mums zina daudz par daudz, taču, ja nebaidāties no konspiroloģijas teorijām utml., teorētiski mums ir savi ieguvumi – precīzāki meklējumu rezultāti, atbilstošānas reklāmas, kas nemaz nav tik slikta padarīšana, un vēl daudz kas cits.

Saistītās tēmas: googlekonfidencialitātes informācija

Izsaki savu viedokli