Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Google iespējams sāk kļūt ļauni – par to liecina ne tikai nesen atklātais “joks” ar Google Fincance, bet arī fakts, ka pavisam nesen Google liedza pieeju Maps vietnei no Windows Phone viedtālruņiem.

Sākotnēji Google attaisnoja šo lēmumu ar faktu, ka Windows Phone viedtālruņu pārlūks savas arhitektūras pamatos nav saderīgs ar Google Maps vietni, tāpēc izlemts nekvalitatīvi darbīgas vietnes vietā Windows Phone lietotājiem vienkārši demonstrēt paziņojumu par to, ka piekļuve resursam no šīs platformas ir liegta.

Šis bloķēšanu attaisnojošais paziņojums izrādījās slikti sagatavots, jo Windows Phone 8 izmantotais Internet Explorer 10 savos pamatos ir pat ļoti līdzīgs Windows datoriem paredzētajam Internet Explorer 10.

Lai labotu situāciju, Google izplatījuši jaunu paziņojumu, kas vēsta, ka problēma bijusi īslaicīgā Google Maps nesaderībā, kas nu ir novērsta un vistuvākajā laikā Windows Phone 8 ierīces atgūs iespēju izmantot šo vietni.

Google skaidro, ka pārlūka nespēja nodrošināt kvalitatīvu lietošanas pieredzi nav unikāls gadījums. Piekļuve Google Maps netiekot dota arī, piemēram, izmantojot Opera pārlūku, kas uzstādīts iPad.

Lai arī cik jauki izklausītos šie attaisnojumi, rodas vēlme tos sasaistīt ar neseno Google paziņojumu par to, ka populārajiem Google servisiem netiks veidotas Windows Phone aplikācijas. Šis paziņojums tika uzņemts ar pamatīgu negatīvas kritikas devu un Windows Phone lietotāji sāka vākt virtuālos parakstus petīcijai, kas varētu mainīt Google plānus.

googlemaps

Saistītās tēmas: windows phone

Izsaki savu viedokli