Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Mēs esam redzējuši nevienu vien iPhone un iPad kopiju Ķīnas izpildījumā, taču gandrīz vienmēr kopētās ierīces ir nekvalitatīvas un ož pēc lētuma, taču ar Gooapple V5 viss ir savādāk. Šī ir perfekta iPhone 4 kopija.

Ārēji ierīce izskatās un pat jūtās tieši tā pat, kā iPhone. Arī ierīces displeja izšķirtspēja ir tāda pati, kā iPhone 4 retina displejam – 960 x 640 pikseļi. Jāpiemin, ka displejs ir pat tieši tas pats – zemāk pievienoju arī video, kurā jūsu acu priekša abi displeji tiek apmainīti vietām un ir pilnībā funkcionējoši. Gooapple V5 operētājsistēma, protams, ir Android. Ierīces aizmugurē ir atrodama 5 megapikseļu kamera, taču priekšpusē – 1.3. Nav skaidrs, kāds procesors šo brīnumu darbina, taču pēc video demonstrācijām varam spriest, ka ierīce ir tīri žigla. Komplektā ir iekļauta arī 32 gigabaitu atmiņas karte.

Vienīgais mīnuss ir 3G mobilā tīkla trūkums, taču Gooapple sola izlaista arī ierīces 3G versiju drīzumā.

Ierīces cena ir 299 ASV dolāri, un šī būtu lieliska izvēle cilvēkiem, kam patīk iPhone 4 un 4S dizains, taču priekšroku dod Android operētājsistēmai, kā arī vēlas ietaupīt naudu. Sīkāku informāciju par Gooapple V5 varat iegūt šeit.

Saistītās tēmas: gooappleiphonekopijaretina

Izsaki savu viedokli