Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ķīnā bāzētā kompānija Gionee ir prezentējusi jaunu viedtālruni. Taisnību sakot, šis notikums ne ar ko neizceltos, ja vien mazpazīstamā uzņēmuma radītais tālrunis nebūtu pasaulē plānākais.

Gionee Elife S5.5 ir, kā apgalvo ražotājs, pasaulē plānākais tālrunis, sasniedzot 5,5 mm plānumu. Taču neraugoties uz niecīgo biezumu, ierīce apgādāta ar četru kodolu 1,7 GHz procesoru un 2 GB operatīvo atmiņu.

Viedtālrunis saņēmis arī 5 collu displeju, savukārt attēlu uzņemšanas funkciju veic 13 MP kamera aizmugurē un 5 MP kamera priekšpusē. To visu darbina Amigo operētājsistēma (veidota uz Android bāzes), savukārt enerģijas rezerves nodrošina 2300 mAh akumulators.

Iepriekš pasaulē plānākā tālruņa titulu ieguva Vivo X3, kas bija vien 5,75 mm plāns, savukārt vēl pirms tam ar plānumu lepojās Huwei Ascend P6 radītāji (6,2 mm). Salīdzinājumam jāmin, ka iPhone 5S biezākajā vietā ir 7,6 mm plāns.

Atgriežoties pie jaunākā rekordista, jāteic, ka izstrādājuma cena ir plānota 370 ASV dolāru apmērā un ierīce būs pieejama 40 valstīs, apgalvo ražotājs. Tiesa, Gionee dotajā brīdī šīs valstis neprecizē.

gionee-slim-2014-02-19-01_20140219

Saistītās tēmas: pasaulē plānākaisviedtālruņi

Izsaki savu viedokli