Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Epic Games ir noalgojuši sci-fi lubeņu rakstnieci Kārenu Trevisu un uzticējuši viņai trešās personas šūtera “Gears of War” adaptēšanu bibliotēkām. Pirmās noveles par cilvēces cīņu ar Locust Horde grāmatnīcās nonāks jau šī gada rudenī. Spēļu novelizācijas jau izsenis ir bijušas diezgan izdevīgs veids kā pelnīt uz datorspēles fanātiķu rēķina. Lai arī nereti šo darbu literārā vērtība nav augstāka kā boot.lv spēļu sadaļai, mīkstajos vākos iesietā makulatūra kalpo kā nenovērtējams artefakts cilvēkiem, kas vāc visu ar spēles logotipu atzīmēto atribūtiku.

Kārenai Trevisai šī avantūra nav pirmais piegājiens spēles novelizācijai – rakstniece savā laikā ir sadarbojusies ar LucasArts pie “Star Wars Republic Commando” grāmatu rakstīšanas. Savas literārās karjeras laikā gan kundze nav sasniegusi dižas virsotnes, tā kā lielākā daļa viņas darbu nekotējas augstāk par visnotaļ viduvēju zinātnisko fantastiku, taču skarbā patiesība ir tāda, ka pēc spēļu motīviem rakstītas noveles neko vairāk par prasmi izveidot saliktu pakārtotu teikumu arī neprasa.

Jā, arī boot.lv redakcija ir neizpratnē, kāpēc Microsoft mārketinga nodaļa ir pievērsusies tieši literatūrai kā PR ierocim – vidējais aritmētiskais geimeris nereti atbildes vietā uz jautājumu par pēdējo izlasīto grāmatu lepni novicina “World of Warcraft” manuāli. Taču naivums nav netikums – tikai pieredzes trūkums. Acīmredzot spēles autori nav mācījušies no nepatīkamā “Splinter Cell” romānu izgāšanās piemēra.

Izsaki savu viedokli