Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

“The Dark Knight” un “Batman Begins” producenti iesaistās “Gears of War” kinoekrāna versijas veidošanā. Kompānija, avcīmredzami saskatījusi potenciālu konsoļu šūtera pārnešanai uz IMAX’iem, ir piekritusi segt pusi filmēšanas procesam nepieciešamo izdevumu. Citiem vārdiem – filma praktiski ir viņu kabatā.

Šāds pavērsiens neapšaubāmi liks straujāk sisties to lasītāju sirdīm, kas, gluži kā BOOT.Lv redakcijas kino mīļi, guva lielu baudu no pēdējās Betmena māžošanās pa lielo ekrānu. Lai gan filmas izplatīšanas tiesības joprojām paliek New Line Cinema īpašumā, tieši legendary būs tā iesaistītā puse, kam tiks atvēlēta lielāka kreatīvā kontrole par galaproduktu.

Pēc pašlaik pieejamās informācijas režisora krēslā ir gatavs sēsties “Die Hard 4.0” diriģents Lens Vaizmens, turpretī scenāriju adaptēt ir uzticēts Krisam Morganam (līdz šim drukājis tādas nominālas kvalitātes filmiņas kā “The Fast and the Furious: Tokyo Drift”), kurš par pamatu par laimi ņems jau gatavo Stjuarta Bītija (“Pirates of the Caribbean”/”Collateral”) uzmetumu. Pie pareizās apstākļu sakritības galarezultāts varētu būt gana cienījams.

Filma uz lielajiem ekrāniem parādīsies ātrākais 2010. gadā un tās aktieru sastāvs vēl nav paziņots (ja atskaita ierastās imdb.com baumas). Ar Legendary Studios iesaistīšanos filmēšanas procesā, mēs naivi ceram, ka galvenajā lomā mums nenāksies redzēt Kristianu Sleiteru vai, pasarg dies’, Džeiku “Jautro kovboju” Gilenhālu.

Izsaki savu viedokli