Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Gears of War otrā daļa varētu būt viena no visu laiku pārdotākajām spēlēm, ja tās pārdošanas apjomi turpinās uzrādīt līdzšinējos rezultātus – Epic Games cilvēki mums smaidot rāda jaunākos spēļu pārdošanas čārtus un baksta ar pirkstu ailītē “pārdots”. Tur esošais skaitlis ir 2 miljoni.

Nepilnu nedēļu kopš relīzes panākt divu miljonu atzīmi ir liels nopelns pat mūsdienu industrijā, kur spēļu pieprasījums neatpaliek no jaunāko filmu DVD noieta. Lai apjaustu patiesos Epic panākumu avotus, neliels salīdzinājums – “Far Cry 2” kopš iznākšanas pagājušā mēneša sākumā ir knapi aizkārpījies līdz viena miljona pārdoto kopiju atzīmei, lai gan, pateicoties darbības vietas un spēles procesa elementu radikālai maiņai, tika uzskatīts par vēl lielāka hype apvītu projektu nekā “GoW” sīkvels.

No visiem cilvēkiem, kas spēli iegādājās legāli, 1.5 miljoni to ir vismaz vienu reizi uzspēlējuši un no šiem 1.5 miljoniem vismaz 19% jau ir atslēguši lielu daļu spēlē esošo Xbox Live achievments (lasīt: spēlējuši spēli dienām un naktīm). Microsoft un Epic games cer, ka šādi turpinot izdosies gāzt ne vienu vien pārdošanas rekordu. Viens ir skaidrs: līdz “Gears of War 3” pēc šādiem panākumiem nebūs ilgi jāgaida.

Izsaki savu viedokli