Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Šā gada aprīlī kompānija OnePlus iepazīstināja ar tās pirmo viedtālruni – One. Izstrādājums uzsāka tādu kā “mazo revolūciju”, piedāvājot lielisku kvalitāti un flagmaņa statusam atbilstošu tehnisko specifikāciju par ļoti patīkamu cenu. Jaunākās ziņas vēsta, ka uzņēmums strādā pie tikpat aizraujoša un stilīga viedpulksteņa.

Pāris noplūduši attēli iezīmē iespējamo OnePlus OneWatch viedpulksteņa eksistenci. Tajos ir norādīts, ka izstrādājums saņems apaļu OLED displeju, ko aizsargās safīra pārklājums, Qi bezvadu lādēšanas standarts, titāna korpusu un izliektu bateriju, kas būs integrēta ādas siksniņā.

onewatch-1-710x299

Tas viss izklausās visnotaļ lieliski, turklāt, ņemot vērā OnePlus cenu politiku un apgalvojumus, ka kompānija pirmos gadus plānu izveidot sev reputāciju un negūt peļņu, izstrādājums varētu lepoties ar ļoti draudzīgu cenu.

onewatch-2-710x469

Šeit gan jāmin, ka kompānijas produkts, pat ja tas tiks jau drīzumā prezentēts, pie patērētajiem nonāks ļoti gausi.

Kompānijai jau kopš One debijas brīža ir nopietnas problēmas nodrošināt augsto pieprasījumu pēc tās vienīgā viedtālruņa. Tāpat vēl joprojām darbojas īpaši izstrādāta ielūgumu sistēma, bet personas ārpus divpadsmit valstīm (Indija, ASV, Krievija, Somija, Zviedrija, Ķīna, Itālija, Spānija, Dānija, Vācija, Francija, Nīderlande) minēto ierīci iegādāties nevar.

Arī sazināšanās ar OnePlus lielāku skaidrību jautājumā neieveda. Vēl joprojām nav skaidrs, kad ielūgumu sistēma tiks izbeigta un vai lietotāji varēs vienkārši iegādāties ierīci. Tāpat kompānija nav viesusi skaidrību, vai (un kad) izstrādājums būs pieejams patērētājiem Latvijā.

Saistītās tēmas: oneplus

Izsaki savu viedokli