Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Viens no sportistiem draudzīgākajiem gadžetu ražotājiem Garmin papildinājis savu velodatoru piedāvājumu ar Edge 510 un Edge 810 ierīcēm.

Kā jau tas ierasts, abas iekārtas ir ūdensizturīgas un var lepoties ar virkni noderīgām funkcijām.

Par aptuveno 329 ASV dolāriem pieejamais Edge 510 ir aprīkots ar 2.2 collu krāsainu skārienjutīgu displeju, tas atbalsta GPS un Glonass pozicionēšanu un ar vienu iebūvētā akumulatora uzlādes reizi spēj darboties aptuveni 20 stundas.

Dārgākais Edge 810, kurš izmaksās 499 dolārus aprīkots ar 2.6 collu displeju un spēj nodrošināt 17 stundu darbību ar vienu uzlādes reizi, ierīce aprīkota ar topogrāfiskām kartēm, kā arī iespēju aplūkot kartes no putna lidojuma, jeb ar satelīta palīdzību uzņemtos attēlus. Routing Maps iespēja ļauj ierīcei sastādīt maršrutu ņemot vērā lietotāja sagatavotības līmeni. Arī šī ierīce atbalsta GPS un Glonass.

Abas ierīces atbalsta ANT+ savienojuma standartu, kas nodrošina iespēju pieslēgt ātruma/kadences sensoru (ātruma noteikšana, iespējama arī, izmantojot pozicionēšanu), pulsometru un jaudas mērītāju.

Ja ir vēlme reālajā laikā dalīties ar saviem treniņa datiem, ierīces, izmantojot Bluetooth savienojuma palīdzību ļaus šo informāciju nosūtīt uz saderīgu viedtālruni, planšetdatoru vai portatīvo datoru, kas to pados tālāk Garmin Livetrack servisam. Tāpat arī savienojums ar šīm ierīcēm nodrošinās laika ziņu attēlošanu velodatorā.

Abu velodatoru tirdzniecība jau ir uzsākta.

edge-810-510

Saistītās tēmas: garmin

Izsaki savu viedokli