Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Garmin papildinājuši savu GPS sporta rokaspulksteņu sēriju ar Forerunner 10 ierīci.

Lai arī ražotājs ziņo, ka ierīce nodrošina pašas svarīgākās informācijas attēlošanu un saglabāšanu – laiku un distanci, jāņem vērā, ka netiek atbalstīts ANT+ standarts, līdz ar to nav iespējams pieslēgt pulsometru, kas lielai daļai aktīvā dzīvesveida piekritēju būs visnotaļ svarīgs trūkums.

Iebūvētais akumulators šo ierīci treniņu režīmā spēs darbināt piecas stundas, savukārt enerģijas taupīšanas režīmā – ar izslēgtu GPS, izmantojot gadžetu kā parastu rokaspulksteni, tas darbosies līdz piecām nedēļām.

Kā jau ierasts šāda veida produktiem, tas ir gan triecienu, gan ūdens izturīgs, Garmin sola, ka ar Forerunner iespējams nirt līdz pat 50 metru dziļumam. Ierīces iebūvētajā atmiņā ietilps 7 treniņi, lai arī tas izklausās maz, tomēr, iespējams izmantot GarminConnect.com vai kādu citu servisu, kā savu treniņu dienasgrāmatu.

Lietotājam pieejamas tādas noderīgas funkcijas, kā personisko rekordu aplūkošana, iespēja salīdzināt mērķa tempu ar reālo, kā arī definēt treniņus ar atpūtām – skriešanas/iešanas režīms.

Garmin Forerunner 10 cena ASV ir 129.99 dolāri.

Saistītās tēmas: garmin

Izsaki savu viedokli