Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tehnoloģiju tirgus izpētes kompānija Counterpoint izveidojusi pārdotāko viedtālruņu reitingu, par pamatu ņemot augusta realizācijas rādītājus. Sarakstā iekļuvušas piecas Samsung ierīces, trīs Nokia ražojumi un divi Apple lolojumi.

Top 10 pirmo vietu ieņem Galaxy S4 internacionālā versija. Tiesa gan, pēdējie mēneši, pēc Samsung domām, nav bijuši veiksmīgi. Ja jūnijā tika realizēti 7 miljoni ierīču, tad augusta beigās šis skaitlis bija sarucis jau līdz 5 miljoniem.

Tāpat, ja saskaitām otrajā un trešajā vietā esošo iPhone 5 modeļu realizācijas rādītājus, tad tie pārspēj Samsung flagmaņa pārdošanas apjomus. Tiesa gan, Samsung no izgāšanās glābj plašais modeļu klāsts un kopumā pirmajā desmitniekā atrodas piecas minētā Dienvidkorejas ražotāja ierīces.

Counterpoint vēsta, ka Galaxy S4 pārdošanas apjomi ir par 80 procentiem lielāki nekā Galaxy S3 attiecīgajā laika periodā.

Vieta

Ražotājs, modelis

1

Samsung Galaxy S4 International version

2

Apple iPhone 5-16GB

3

Apple iPhone 5-32GB

4

Nokia Asha 501

5

Samsung Galaxy Note II

6

Samsung Galaxy S III mini

7

Samsung Galaxy S III

8

Samsung Galaxy S4 Mini I9190

9

Nokia Asha 205

10

Nokia 105

Visbeidzot gan jāmin, ka vietu sadalījums ir izstrādāts, balstoties uz kompānijas Counterpoint aprēķiniem. Rezultātā dažādu kompāniju un paša ražotāja publiskotie aprēķini var atšķirties.

13.03.14-Galaxy_S4

Saistītās tēmas: samsung galaxyviedtālruņi

Izsaki savu viedokli