Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lai arī viedo ierīču ražotāju flagmaņi tiek salīdzināti visdažādākajos veidos, sākot no ātrdarbības testu vietnēm, beidzot apskatnieku izteiktajiem verdiktiem, par īsto uzvarētāju flagmaņu cīņās var pavēstīt tikai viens skaitlis – realizēto vienību skaits.

Kā vēsta Dienvidkorejā bāzētās vietnes News1 sniegtā informācija, Samsung jaunākais lepnums – Galaxy Note 4 viedtālrunis – visticamāk flagmaņu cīņās neuzvarēs. Mēneša laika kopš ierīce nonāca pārdošanā (26. septembrī), tā ir realizēta 4,5 miljonos eksemplāru. Salīdzinājumam jāmin, ka Galaxy Note 3 viedtālrunis līdzīgā laika periodā tika realizēts 5 miljonos eksemplāru, savukārt pēdējo gadu Galaxy S sērijas viedtālruņi pirmā mēneša laikā spēja sasniegt 10 miljonus realizētu vienību.

Samsung jaunākais veikums krietni atpaliek arī no iPhone 6 viedtālruņiem, kas jau pirmajā nedēļas nogalē tika realizēti aptuveni 10 miljonos vienību.

Nobeigumā gan jāmin, ka neizteiksmīgajiem Galaxy Note 3 realizācijas rādītājiem ir arī vairāki objektīvi iemesli. Pirmkārt, sākumā ierīce bija nopērkama tikai divās valstīs – Dienvidkorejā un Ķīnā. Turklāt tikai pirms dažām dienām ierīces tirgošana tika uzsāka ASV, savukārt vairākās citās valstīs ierīces nonākšana tirgū aizkavējās.

Jāatzīmē, ka Galaxy Note 4 realizācijas rādītāji var sāpīgi atspoguļoties kompānijas mobilo ierīču divīzijas finanšu rādītājos, kopš šīs ierīces uzdevums ir kļūt par dižpārdokli (bestseller).

note 4 samsung

Saistītās tēmas: samsung galaxy

Izsaki savu viedokli