Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

8800 Ultra nebūs jaudīgākais 8. sērijas produkts. Galaxy jau paziņojis par divu čipu 8800GTX videokaršu tandēma izveidi, kas slēpsies aiz 8950GX2 nosaukuma. Tādas izstādes kā CeBIT ir ļoti laba iespēja pievērst sev uzmanību, prezentējot interesantus produktus, kā arī daloties ar nākotnes plāniem un vīzijām. Bieži vien izstādēs tiek prezentēti produkti, kuri tā arī nekad nekļūs par sērijveida produktu, taču tieši šādi produkti visvairāk piesaista uzmanību.

Iepriekšējā vasarā Nvidia partneris Galaxy demontrēja divu čipu GeForce 7600 GT, kas piederēja pie tā saucamās „Masterpiece” jeb „Šedevrs” sērijas. Pirms pāris dienām Galaxy prezentēja kārtējo „šedevru” CeBIT 2007 izstādē – divu čipu 7900 GT, kas arī pieder pie „Masterpiece” sērijas.

Kā izskatās, Galaxy ir pievērsusies šādu grafisko produktu izstrādei, jo tā plāno izgatavot divu čipu 8800 GTX videokarti ar GDDR4 atmiņu. Šis produkts visdrīzākais iegūs nosaukumu GeForce 8950 GX2, kā vairākums šādu tandēmu. Un tās nav tikai baumas, ko apstiprina vairāki fakti. Piemēram, CeBIT izstādes laikā jau tika prezentēts ūdens dzesēšanas bloks, kas paredzēts tieši šai videokartei.

Kā var noprast, 8800 Ultra nebūs vienīgā atbilde uz AMD R600. Lai arī šāda tandēma cena varētu pārsniegt 1000 dolāru atzīmi, šādai videokartei atradīsies arī pircēji.

Izsaki savu viedokli